Close nav
close
Yararlı Web Siteleri

Yararlı Web Siteleri

Covid-19 salgını nedeniyle bugünlerde hepimiz evdeyiz evde zaman bir türlü geçmek bilmiyor diziler, filmler ve oyunlar biri gelip biri gidiyor haliyle bir yerden sonra bunlarda vakit geçirmek için yetersiz kalıyor. İşte bu günlerde işinize yarayabilecek bir birinden yararlı web sitelerini sizlerle paylaşacağız.

 

1.      https://fast.com/tr/

Son günlerde İnternetinizde bir gariplik fark ettiniz mi? Eğer yavaşladığını düşünüyorsanız evet haklısınız bunun sebebi karantina yüzünden dünya genelinde İnternet kullanımının %70 artmasından dolayı işte tam bu zamanlarda İnternet hızını test edebileceğiniz bir site.

 

2.      https://reelgood.com/roulette/netflix

Zaman geçirmek için bire bir olan diziler hele ki                        bugünlerde en çok tercihlerinizden biri olabilir izleyebileceğiniz tüm dizileri izlediğinizi sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz işte bu site size en uygun dizileri buluyor.

 

3.      https://tiii.me/

Bu site bir diziyi kaç saate izleyebileceğiniz kaç saat süreceğini söylüyor hiç durmadan “narcos” izlerseniz 1 gün 4 saat 30 dakika sürdüğünü biliyor muydunuz?

 

4.       https://screenshot.guru/

Bir sitede beğendiğiniz bir resim mi var ekran görüntüsü mü almanız gerek bu iş telefonda oldukça basit bir işlem peki ya bilgisayarda işte bu site tamda bu konuda yardımımıza koşuyor site ya da bağlantının ekran görüntüsü alıyor.

 

5.       https://www.noisli.com/

Zor ve stresli günlerden geçiyoruz rahatlamak hepimizin hakkı işte bu sitede çeşitli ortam sesleri ile rahat bir kaç dakika geçirebilirsiniz.

6.      https://www.flightradar24.com

Çok mu canınız sıkıldı bu siteden tüm gün uçakları takip edebilirsiniz şu zamanlarda uçak bulabileceğinizi pek sanmıyorum ama bakmaya değer.

7.      https://www.pexels.com/tr-tr/

Fotoğrafçıların hayal güçlerini kullanacak çektiği bir birinden güzel fotoğrafları bulabileceğiniz stok fotoğraf sitesi fotoğrafları ister wallpaper ister çıkartıp kartpostal olarak kullanın.

8.      https://www.remove.bg/

Aralarında en sevdiğim sitedir bir fotoğrafın arka planını kaldırmak png formatında almak istiyorsanız işte aradığınız site bir çok işinize yarayacağını düşünüyorum.

 

9.https://www.canva.com/  

Boş vakit geçirmek için uygun olan bu sitede kendi tasarımlarınızı yapıp şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

 

Bu yazımızda işinize yarayabileceğini düşündüğümüz siteleri paylaştık unutmayın bu günlerde sosyal mesafemizi koruyalım ve ellerimizi yıkayalım.

#evdekal

Hoşça kalın...


Anahtar Kelimeler:YararlıWebSiteleri