Close nav
close
Hay Day Oyun Taktikleri - Hay Day Oyun Hileleri

Hay Day Oyun Taktikleri - Hay Day Oyun Hileleri

Oyunun amacı tamamen çiftçiliğe ve tarıma dayanıyor. Bu yüzden bu oyunu seven kitle çoğunlukla çiftçi veya tarım meraklısı bir insan diyebiliriz. E peki bu oyunu nasıl daha iyi bir şekilde oynayabilirsiniz? İşte bizde sizler için bugün bu yazımızı yazdık keyifli okumalar.

İlk olarak oyunun amacından başlayalım. Oyun ilk olarak sizlere yeni başladığınız zaman küçük bir çiftlik ve bir kaç toprak veriyor. Siz bu verilen topraklar ve hayvanlar ile çiftliğinizi geliştirip büyük bir çiftlik haline getirmeye çalışıyorsunuz. Tabi bunu yaparken hayvanlardan ve topraktan elde ettiğiniz ürünleri kullanıp satıyorsunuz. Kısacası tam bir çiftçi oluyorsunuz. Ayrıca unutmayın köylü milletin efendisidir. 

Hızlı Level Nasıl Atlanır?

Öncelikle sizlere oyun içerisinde nasıl hızlı bir şekilde seviye yükseltebileceğinizden bahsedelim. Çünkü seviye arttıkça çiftliğe alabileceğiniz yeni eşyaların sayısı da artıyor. 

  • Adım 1; ilk olarak tarlanızı ikiye bölün ve bir bölümüne mısır bir bölümüne ise buğday ekin. Mısırlar büyüyene kadar buğdayı 2 kez hasat edersiniz bu şekilde seviyenizi hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.
  • Adım 2; Tarlaya ektiğiniz mısırı ve buğdayı tavuk yemi yapmak için kullanın. Buda enteresan bir şekilde hızlı seviye kasmanıza yarayacak.

Gazeteyi Takip Etmeyi Unutmayın

Oyun içerisindeki gazete sistemi sayesinde diğer oyuncuların gemisini doldurup onlar sayesinde büyük exp'ler kazanabilirsiniz. Hem bu şekilde hediye kartı da kazanmış olursunuz. 

Önemli bir tavsiye kesinlikle doldurma şansınız olmayan gemilerle uğraşmayın iptal edin gitsin. Vakit kaybı

Gazeteyi yenilemek istiyorsanız oyundan çıkıp girebilirsiniz bu sayede karşınıza daha çok seçenek çıkacaktır. 

Çoğu zaman farklı farklı ürünlere sipariş gelebilir bu gibi durumlarda siparişleri reddetmekten çekinmeyin sallayın gitsin 3 dakika sonra yenisi gelecek.

Ayrıca oyun içerisindeki gemiyi yüklemeyebilirsiniz Eğer elinizde o ekipman bulunmuyorsa gemiyi yüklemeyin. Boş verin gitsin. 5 dakika sonra yeni gemi gelir üzülmeyin.

Bugün sizlere vermiş olduğumuz bu taktikler ile sizde oyun içerisinde ustalaşabilir ve artık büyük bir köy sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey söylediklerimize harfiyen uymak ve arkanıza yaslanıp köyün büyüyüşünü seyir etmek.

Herkese iyi oyunlar


Anahtar Kelimeler:HayOyunDay-HileleriTaktikleriHayOyunDay